Ihana Eurokangas avaa liikkeensä Eastonissa 2.9.
Itäkeskuksen Eurokangas siirtyy Itiksen puolelta Eastonin Hansakäytävälle uusiin liiketiloihin. Uusi liike on aiempaa suurempi ja valoisampi. Avajaisia vietetään lauantaina 2.9. Tule mukaan tutustumaan liikkeeseen ja palveluihin.

Eurokangas on palvellut vuosikymmeniä eri liiketiloissa Itäkeskuksessa
Eurokangas on kotimainen perheyritys, jolla on pitkät perinteet. Itäkeskuksessa liike on palvellut jo 30 vuotta muutamassa eri liiketilassa Itäkeskuksen alueella. Nyt liike muuttaa Eastonin Hansakäytälle valoisaan ja suureen liiketilaan, jossa on vuosia takaperin palvellut mm. apteekki. Muutto on täydessä käynnissä ja liike avaa ovensa asiakkaille lauantaina 2.9.2023.

Jännitys tiivistyy viimeisten päivien aikana, miten ihana uudesta liikkeestä tulee. Tulet löytämään sieltä kaikki samat palvelut kuin aiemmastakin liikkeestä. Uuden liikkeen tulet löytämään täältä:

Tervetuloa Eastonin Eurokankaan avajaisiin 2.9.2023.
Anna Liljeroos
Neuvosta vaari ja Hetkiä idässä -blogien takana on itähelsinkiläinen perheenäiti Anna Liljeroos. Neuvosta vaari on itäisen Helsingin oma niksipirkka, Hetkiä idässä taas innostaa liikkeelle ruokahalua herättäen.
Aiheeseen liittyen
Isänpäivän lahjavinkit Eastonista sisältää iloa, hemmottelua ja yhteisiä hetkiä
Etsitkö lahjaa isälle? Inspiroidu Eastonin isänpäivän lahjavinkeistä: parturilahjakortti, studiokuvaus, urheiluvälineet, uusi puhelin, ravintolaillallinen tai kylpytakki. Hemmottelua, herkuttelua ja hyödyllisiä lahjoja saman katon alta!